FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ YANDAŞLARI EĞİTİMDE HORTLADI

FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ YANDAŞLARI EĞİTİMDE HORTLADI

2016 yılında içişleri bakanlığı İstanbul dernekler müdürlüğü nezdinde kurulmuş olan , altında resmi federasyonlar ve dernekler iştigal eden bu güne değin 7 milyon ülke insanımıza ücretsiz eğitimler düzenlemiş olan EĞİTİM KONFEDERASYONUnun logosunu MEB logosunun çağrıştırdığını ve bu yolla insanları yanılttığını iddia edip, kişisel gelişim sektörüne ifşa etmeye çalışan ABD Fetö terör örgütü kaynaklı yayın yapan örgüt üyeleri siber suçlar ile mücadele ekipleri tarafından takibe alınmıştır..

EĞİTİM KONFEDERASYONU BAŞKANI sayın Prof.Dr Ali İLSEVEN in bu güne değin bu sahte haber yayınlayıcısı ve yardakçısı Fetö Terör örgütü mensupları ile nasıl bir mücadele verdiği sosyal medyadan görülmektedir.

Kişisel Gelişim sektörüne yalan haber yaymaya çalışan ve Son zamanlarda haber sayfamızda yer alan Fetö terör örgütü destekçisi sahte Akreditasyoncu eğitim kurumlarının foyasını meydana çıkardığımızı aşağıdaki linkte görebilirsiniz.

https://kamudanhaberler.net/sikayetvar-com-sahtekarligi/

https://gercekhaberler.net/2021/05/17/sikayetvar-com-sahtekarligi/

https://resmihaberler.net/sikayetvar-com-sahtekarligi/

https://istihdam-merkezi.com/sikayetvar-com-sahtekarligi/

https://polishaberler.com/sikayetvar-com-sahtekarligi/

Ayrıca Bu yalan Haberi yayınlayan ve yayan FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ mensuplarının ne kadar zeka geriliği yaşadığını şu şekilde şahit olabilirsiniz:

  • 2547 sayılı YÖK kanununa tabi Üniversiteler’e bağlı SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZLERİ belli bir saatin üzerinde eğitim veremezler , Ayrıca gerek kendi ve gerekse protokol yaptıkları eğitim danışmanlık firmaları gerek verdikleri eğitimi ve gerekse sınavı videoya kaydedip ilgili Üniversite SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZLERİ ne iletmek zorundadır.

MAALESEF ÜLKEMİZ SOSYAL MEDYASINDA BOLCA REKLAMINI GÖRÜP PARASINI ÖDEYİP EĞİTİM ALIP SINAV DAHİ OLMADAN ÜNİVERSİTE SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ ONAYLI BELGELER SATILDIĞINA ŞAHİT OLMADINIZ MI ?

  • Uluslararası yurtdışı Üniversitelerine gelince ENIC – NARIC üyesi ülke ve BOLOGNA süreci ne haiz tüm üniversiteler’ in verdiği Diploma ve Sertifikalar Uluslararası geçerliliğe haizdir. Aşağıdaki yer alan YÖK ün kendi sayfasından resmi sistemi okuyabilirsiniz.

https://denklik.yok.gov.tr/enic-naric-tr-tanima-ofisi

https://uluslararasi.yok.gov.tr/uluslararasilasma/bologna

EUROPASS NEDİR?

https://europass.gov.tr/europass-hakk-nda/europass-hakkinda.html

Yukarıdaki  linkte de görebileceğiniz gibi yukarıdaki anlattığımız resmiyete haiz belge ve diplomaları ülkemizdeki Kariyer.net – gibi,  sadece CW yayınlamaya haiz EUROPASS , Yani sadece bir yayınlama sitesi olup belgenin Akredite ve sorumluluğunu, yayınını şahıs ve kurumların vebaline bırakmış bir sistemdir.

AH AKIL GERİSİ FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ MENSUPLARI OYUNUNUZ YİNE TUTMADI

31 thoughts on “FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ YANDAŞLARI EĞİTİMDE HORTLADI

Bir yanıt yazın