fbpx

STK’LAR VE VAKIFLAR bünyesinde Türkiye’nin TEK ve En Çok EĞİTİMCİ Yetiştiren Uzman Eğitmen Projesi Ankara’da Başlıyor.

Türkiye’de başka hiç bir eğitim kuruluşunda olmayan, SADECE PROF. DR. Ali İlseven’in öncülüğü ve başkanlığını yaptığı vakıf ve konfederasyon gibi STK’lar kapsamında gerçekleştirilen UZMAN EĞİTMEN PROJESİ , üst STKlar, Vakıflar, Devlet üniversiteleri ve MYK ile iş birliği içerisinde 7. Dönemini ANKARA’da gerçekleştiriyor.

Kendini geliştirmek veya profesyonel bir eğitmen olabilmek için BİRBİRİNDEN FARKLI 7 daldaki eğitim başlıklarını tek bir proje altında toplandığı bu eğitimler katılıcılarına iyi bir kariyer fırsatı da sunmaktadır.

Özellikle Vakıflar ve STK’lar aracılığı ile yapılması projenin bir sosyal sorumluluk projesi de olduğunuz gösterirken, BU 2014 YILINDAN BERİ DÜZENLEDİĞİMİZ BİR MESLEK EDİNDİRME PROJESİDİR, ÜLKE İNSANIMIZA BUGÜNE KADAR HEP BALIK YEMEK ÖĞRETİLDİ BİZ BALIK TUTMAYI ÖĞRETİYORUZ, proje sonunda mezun olan adaylar, profesyonel uzmanlık belgeleri ile eğitimci olarak çalışma fırsatı elde edecektir sözleri ile programı açıklayan Prof. Dr. Ali İlseven; belgem yok diyenler, Yeni bir meslek edinmek isteyenler,
Kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,Eğitmenim, Eğitim veriyorum belgelendirme de yapmak istiyorum diyenler, bu eğitim organizasyonunda buluşuyoruz notu ile Ankara’da eğitime gönül vermiş herkesi programına davet etti.

PROJE HAKKINDA, EĞİTİM DANIŞMANLARI İLE GÖRÜŞÜP BİLGİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.

PROJE WEB SAYFASI

ANASAYFA