fbpx

RESMİ UZMAN EĞİTMEN YETİŞTİRME PROJESİ

LÜTFEN DİKKAT BU %100 İSTİHDAM GARANTİLİ RESMİ BİR  PROJEDİR !

14 Alanda Resmi Devlet Üniversitesi (SEM) ve MEB onaylı Kişisel Gelişim Uzmanlığı Eğitim ve Sertifika Programı

Avrupa Birliği, BM, Devlet Üniversiteleri ve MEB Ortak Projesi Kapsamında 14 ALANDA Kişisel Gelişim Uzmanlığı Eğitimleri ve Uzmanlık Resmi Uzmanlık Sertifikası alıp Resmi olarak Kendi Danışmanlık ofisinizi açabilirsiniz.

Bu Projeden Mezun olacak kursiyerlere Devlet Üniversitesi (SEM) Sürekli Eğitim Merkezi Ortaklık Protokol ve Şubelik hakları ÜCRETSİZ olarak verilecektir.

Detaylı Bilgi için Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

Eğitime ve istihdama katkı sağlamak amacı ile 14 dalda uzmanlık eğitimlerinin verildiği, bir çok Vakıf STK, MEB ve ÜNİVERSİTELERİN de Ortak olarak desteklediği bu proje ile hem Meslek sahibi olacaksınız, hem’de  danışmanlık yaparak şu anki mesleğinize devam ederken yan gelir elde edebileceksiniz.

Lütfen Yazının Tamamını Okumadan Formu Doldurmayınız.

 

2 Devlet Üniversitesi SEM Sürekli Eğitim Merkezi, MEB Ruhsatlı uzaktan Öğretim Kurumları ve Ülkemizin Resmi Üst Sivil Toplum Kuruluşu olan Eğitim Konfederasyonu bünyelerinde, Ülke İnsanımızın Bireysel Gelişimi ve Kişisel Gelişimde Uzman olmaları adına başlattığımız bu projeyi; Yıllardır imrenerek takip ettiğiniz veya kitaplarını okuduğunuz Ünlü kişisel gelişim uzmanlarından sizin eksiğiniz nedir ? Sorusu ile yola çıkarak hazırladık. Ve bu proje kapsamında 1000 kişiye 319 ülkede uluslararası geçerli Profesyonel Kişisel Gelişim Uzmanlığı ve Uzman Eğitmenlik Eğitimi ve Resmi Uzmanlık  belgesi verecektir.

Eğitimin Toplam Süresi 460 Saat Olup bunun 300 Saati uzaktan olup, 160 Saatlik bölümünü ise Alanında Dünyanın en iyi uzmanlarından uygulamalı workshop olarak birebir alacaksınız.

Bu proje kapsamında başta Kişisel Gelişim Sektörünün dünya devlerinden ve Dünya Motivasyon Şampiyonu olan Rektör Sayın Prof. Dr. Ali İLSEVEN; 25 yıllık bilgi ve tecrübesini sizinle paylaşıyor. Bugüne kadar ülkemiz insanına balık yemek öğretildi, balık tutmak değil. Artık balık tutmak zamanıdır. Bu eğitimleri sizler de verebileceksiniz, üstelik gelirin tümü sizin. Projemizin temel amacı; Türkiye’de genel olarak işsizliği minimuma indirerek, her personelin daha verimli ve bilinçli bir şekilde çalışarak performansını yükseltmek ve Ülkemizi, Ülke insanımızı kalkındırmaktır.

ALACAĞINIZ UZMANLIK EĞİTİMLERİ !

1- Aile Danışmanlığı ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )
2- Eğitimcinin Eğitimi ( MEB Onaylı )
3- AB Proje Yazma Uzmanlığı ( MEB Onaylı )
4- Lider ve Yöneticilik Uzmanlık Eğitimi (MEB Onaylı )
5- Hipnoz Uzmanlığı
6- Yaşam Koçluğu Uzmanlık Eğitimi Belgesi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK naylı )
7- Kariyer Koçluğu Uzmanlık Eğitimi Belgesi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )
8- Öğrenci Koçluğu Uzmanlık Eğitimi Belgesi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )
9- Spor Koçluğu Uzmanlık Eğitimi Belgesi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )
10- NLP Pratisyenlik Uzmanlık Eğitimi ve Belgesi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )
11- NLP Master Pratisyenlik Uzmanlık Eğitimi ve Belgesi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )
12- Beden Dili ve İşaret Dili Uzmanlığı
13- Etkili İletişim ve Beden Dili Uzmanlığı ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )
14- Biyoenerji Uzmanlığı

Bu belirtilen alanlarda MEB ve Devlet Üniversitesi onaylı teorik, pratik ve uygulamalı uzmanlık eğitimlerinizi Sağladığımızda, çok kısa bir sürede Eğitim konularına hakim olabilecek ve bu eğitimleri sizlerde verebilir hale gelerek, artık siz de bir tanınmış UZMAN EĞİTİMCİ olabilecek aynı zamanda kendi adınızla imza haline getirilmiş bir belge düzenleyebileceksiniz.

TÜM KURUMLARIMIZIN BAYİLİĞİNİ BAYİLİK BEDELİ ÖDEMEDEN AÇMA HAKKI TANIYORUZ.

Evet, yanlış okumadınız. 2 Devlet Üniversitesi , MEB onaylı kurumumuzun ve Eğitim Konfederasyonunun Temsilcilik Reel ofislerini veya Sanal ofislerini açabileceksiniz.
Size Sunacağımız bu yetkinliklerle Eğitim vereceğiniz Okul, Kurum, Kuruluş ve Devlet dairelerine Kurumlarımızın Resmi Üst yazılarıyla Eğitim teklifleri verebilirsiniz. Ve bu tekliflere istinaden o kurumun eğitimlerini siz sağlayarak gelirini de tamamen kendiniz alabilirsiniz.

SEKTÖRDE İSİM YAPMAK ve ÜNLÜ BİR UZMAN OLMAK

Sektörde bu işi yapan kişisel gelişim uzmanları da size vereceğimiz bu uzmanlık Eğitimlerini alarak yola çıkmış ve kendi isimlerini duyurabilmek için epey gayret ve para sarf etmiştir. Sizler, bizden alacağınız bu uzmanlık eğitimleri neticesinde hiç bir ekstra çaba sarf etmeden Kişisel gelişimde, Ülkemizin en iyileri arasında yer alan 27 yılda 10 Milyonu aşkın insanımıza eğitimler veren Kurumlarımızın Uzman Eğitimci kimliğini edinip Kartvizitlerinizde bu markaları kullanabileceksiniz.

NERELERE EĞİTİM VEREBİLİRSİNİZ?

Üniversiteler, Sivil Toplum Kuruluşları, Özel Sektör, Devlet Daireleri, Hastaneler, Fabrikalar, Şirketler ( Kısacası tüm kamu kuruluşları ve özel sektörler) Hatta Dünya Kalkınma ajanslarına ve AB fonlarına Projelendirmeler yaparak hibeler alabilirsiniz. Koçluk ve NLP teknikleri ile Bireysel danışmanlık yaparak saatlik ücret olarak Minimum 500 TL kazanabilirsiniz.

www.uzmanegitmen.com