fbpx

RESMİ MESLEK EDİNDİRME PROJESİ (Lütfen aşağıdaki açıklamayı okuyunuz!)

Resmi Devlet Kurumlarınca Sağlanan Eğitim ve Belgelendirme ile Uluslararası Kişisel Gelişim Uzmanı Olacaksınız !


(Lütfen aşağıdaki açıklamayı okuyunuz!)

 

Bu Proje;  Bilinçli Kişisel Gelişim Uzmanları yetiştirmek amacı ile Resmi Geçerlilikte olan Eğitim ve Belgelendirme sağlamak amacıyla YÖK – MEB Kurumlarınca Düzenlenmiştir.

Bu projede amacımız; birlikte hareket edebileceğimiz kişisel gelişimle ilgili farkındalık yaratma noktasında projemize katkıda bulunabilecek, eğitimcilere ve çözüm ortaklarına ulaşabilmektir. MEB ve YÖK onaylı resmi belgeleri ile Türkiye’de yürüttüğümüz eğitim organizasyonlarında istihdamını sağlamaktır.

Kişisel Gelişim sektöründe Resmi Devlet ÜNİVERSİTELERİ ve MEB onayı olmayan hiçbir Belgenin geçerli OLMADIĞINI 19/01/2017 Tarih ve 15520822 Karar ile Milli Eğitim Bakanlığı, 27/06/2018 Tarih ve 2018-30 Karar ile YÖK Belirtmiştir.

 EĞİTİM İÇERİĞİ:

  • Temel Psikoloji
  • Eğiticinin Eğitimi
  • Aile Danışmanlığı
  • Profesyonel bir Meslek Olarak Koçluk ( YAŞAM, KARİYER, SPOR SAĞLIKLI YAŞAM KOÇLUĞU DA SEÇİLEBİLİR.)

 

SİZE DAHA DETAYLI BİLGİ VEREBİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

Bu Eğitimlerin Ayda iki defa uygulamalarına katılabilirsiniz !

Bu Projeden Mezun olanlar Kurumlarımızla Çalışma imkanına sahip olabileceklerdir.

Daha evvel Resmi geçerliliği olmayan,sadece  eğitim danışmanlık şirketlerinden ve herhangi bir Üniversite ya da MEB onayı olmayan bir şekilde belge alanlar, bu projeye katılarak ellerindeki mevcut belgelerini bu proje kapsamında edinecekleri resmi belgeler ile değiştirebilirler.

 TOPLAM ÜCRET :550 TL

ÖDEME SEÇENEKLERİ

HAVALE/EFT

İŞ BANKASI HESAP NUMARAMIZ
(MYK EĞİTİM )
ŞUBE ADI: HASANPAŞA
HESAP NO: 11660446509
İBAN NO : TR80 0006 4000 0011 1660 4465 09

  • KREDİ KARTI İLE TEK ÇEKİM VEYA 2- 12 AY TAKSİTLİ

Kredi kartı ile çekim yapabileceğiniz link adresimiz;

https://meslekiyetkilendirme.com/sertifikali-egitim/resmi-meslek-edindirme-projesi/

KURS SÜRESİ

Bu eğitim uzaktan eğitim şeklinde serbest zamanlı olarak sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren dilediğiniz zaman kullanıcı adı ve sıfrenızle uzaktan egıtım sistemine giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

SINAV VE SERTİFİKA

Eğitim sonunda EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ programı ile ilgili eğitim içeriğinden oluşan, MEB müfettişi ve rehber öğretmen gözetiminde fiziki olarak bulunmanız gereken bir  sınav uygulanmaktadır. Sertifika sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere uzmanlık belgeleri     verilmektedir.

Hak edeceğiniz sertifikayı yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilir ve sertifikanızı referans olarak kullanabilirsiniz. Sertifikanın geçerliliği süresiz olup yaşam boyu geçerli ve tüm kamu kurum ve kuruluşları da KONFEDERASYON ONAYLI BELGELERİNİZ, noter onaylı üst yazılı ve transkriptli olarak sizlere sunulmaktadır. Belgeler uzmanlık belgeleri olup, dilerseniz kendi iş yerinizi de açabilir, profesyonel anlamda meslek olarak da yapabilirsiniz.

 

BU PROJE İLE KAZANIMLARINIZ NELER OLACAK:

1-) Resmi Eğitim Kurumları kararı ile Eğitimcinin Eğitimi Belgeniz olmadan hiçbir ad ve şekilde Eğitim VEREMEZSİNİZ. Bu Proje Paket içeriğindeki MEB Onaylı Eğitimcinin Eğitimi Belgenizi aldığınızda artık resmen bir eğitmen olabileceksiniz.

2-) Bir Kişisel Gelişim Uzmanı veya Yaşam Koçu olabilmek için en başta Temel Psikolojiyi bilmeniz gereklidir. Bu eğitimle temel psikoloji konusunda bilgiye sahip olacak ve bu mesleği bilinçli bir şekilde yapabileceksiniz.

3-)  Yaşam Koçluğu Eğitimi ve Aile Danışmanlığı belgenizi edindiğinizde gerek özel kurumlar ve gerekse ilgili Resmi kurumlarda Danışmanlık ve Eğitimcilik yapabileceksiniz.

4-) Koçluk, Türkiye Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından bir meslek olarak tanımlandı. Koçluk bir meslektir ve siz bu eğitimi aldığınızda mevcut işinize ek gelir, alternatif ya da yeni bir meslek edinebileceksiniz.

5-) Kendi Koçluk Ofisinizi Kurmanız Artık Mümkün! Tecrübelerinizi Gelire Dönüştürebileceksiniz

YOUTUBE KANALIMIZ EĞİTİM VİDEOLARIMIZ KATILIMCI YORUMLARIMIZ;

https://www.youtube.com/ubeforgtr

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞININ RESMİ SİTESİNDEN BİZİ SORGULAMAK İSTERSENİZ; 

mebbis.meb.gov.tr – Açılan sayfadan kurum listesini tıklayarak sırayla – Özel kurumlar- Özel uzaktan eğitim kursu- İstanbul- Üsküdar – kurum listele adımlarını takip ederek ÖZEL ÜSKÜDAR SULTANTEPE UZMAN UZAKTAN ÖĞRETİM KURSU ve adresimize ulaşabilirsiniz.