fbpx

Öğretmenlere Ve Eğitmen Olmak İsteyenlere Müjde (İzmir)

Öğretmenlere Ve Eğitmenlik  Kariyeri Yapmak İsteyenlere Müjde

Bugüne kadar kitaplarını okuduğunuz ünlü kişisel gelişim yazarları kadar profesyonel bir eğitmen olacaksınız.

ULUSLARARASI AKADEMİSYENLER FEDERASYONU, TR. DİSİLEKSİ VAKFI VE EĞİTİM KONFEDERASYONU, MYK EĞİTİM SPONSORLUĞUNDA

BU PROJE İLE NE ELDE EDECEKSİNİZ?
HİÇBİR MARKA BEDELİ ÖDEMEDEN KURUM LOGOLARIMIZLA ŞUBENİZİ AÇABİLİRSİNİZ?
Evet, yanlış okumadınız. Üniversitelerimiz, MEB onaylı kurumlarımız ve Eğitim Konfederasyonunun Temsilcilik Reel ofislerini veya Sanal ofislerini kullanarak Eğitim vereceğiniz Okul, Kurum, Kuruluş ve Devlet dairelerine Kurumlarımızın Resmi Üst yazılarıyla Eğitim teklifleri verebilirsiniz. Ve bu tekliflere istinaden o kurumun eğitimlerini siz sağlayarak gelirini de tamamen kendiniz alabilirsiniz. Ayrıca size İstediğiniz şehirde gerçek ofis bazında bağımsız temsilci olma imkanını da sunuyoruz. Böylece kendi ofisinizden projelerinizi sunup, organizasyonlarınızı sağlayarak eğitimlerinizi verebilirsiniz.
SEKTÖRDE İSİM YAPMAK ve ÜNLÜ BİR UZMAN OLMAK
Sektörde bu işi yapan kişisel gelişim uzmanları da size vereceğimiz bu uzmanlık Eğitimlerini alarak yola çıkmış ve kendi isimlerini duyurabilmek için epey gayret ve para sarf etmiştir. Sizler, bizden alacağınız bu uzmanlık eğitimleri neticesinde hiç bir ekstra çaba sarf etmeden Kişisel gelişimde, Ülkemizin en iyileri arasında yer alan 5 yılda 1 Milyonu aşkın insanımıza eğitimler veren Kurumlarımızın Uzman Eğitimci kimliğini edinip Kartvizitlerinizde bu markaları kullanabileceksiniz.

ULUSLARARASI AKADEMİSYENLER FEDERASYONU, TR. DİSİLEKSİ VAKFI VE EĞİTİM KONFEDERASYONU, MYK EĞİTİM ?
16 yıldır sürdürdüğümüz “Bugünün Gençleri Yarının Liderleri” projesi ve halen yürütmekte olduğumuz “Gölgedeki Yıldızlar Projesi” kapsamında Türkiye geneli yaptığımız eğitim organizasyonlarımızda günlük eğitim bedelinizi alarak görev alabilirsiniz.
Sizler de eğitim organizasyonları düzenleyerek, gelir elde edebilirsiniz.
BU PROJEDE SİZE, 1 yıl içerisinde ödediğiniz MEBLAĞ’IN 10 KATINI GERİ ALACAĞINIZI GARANTİ EDİYORUZ.

KİMLER KATILABİLİR? Bu Projeye hangi alanda hangi meslekte olursa olsun, 18 yaşını doldurmuş her birey katılabilir. Bu eğitimlerle sağlayacağınız kazanımı; hem meslek olarak, hem ek iş olarak, hem de kendi sosyal hayatınıza pozitif bakış açısı katmak, amaç ve hedeflerinize emin adımlarla yürümek adına kullanabilirsiniz. Ayrıca; şu anda herhangi bir kurumda çalışan bireylerimiz için; aldığınız bu eğitimler ve yetki belgelerinizle; bağlı bulunduğunuz kurumda statünüzü yükseltebilirsiniz. Öğrenimlerine devam eden öğrencilerimiz için ; mezuniyet sonrasında hiç beklemeden yetkin ve bu alanda uzmanlaşmış bireyler olarak kendi işinizin patronu olabilirsin

 

Bir cevap yazın