fbpx

MEB ONAYLI RESMİ MESLEK EDİNDİRME PROJESİ

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı 1 Adet Uzmanlık Belgesi ve YÖK ONAYLI uluslararası geçerli 1 Adet uzmanlık belgesi ile İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIĞI Yetiştirme kurs programı Başlamıştır.

(LÜTFEN AŞAĞIDA’Kİ AÇIKLAMAYI DİKKAT’LE OKUYUNUZ !)

MEB Onaylı Resmi Belgeli İNSAN KAYNAKLARI UZMANI  Olacaksınız!

Kamu Kuruluşları veya Özel Sektörde YÖNETİCİ olacaksınız.


Çeşitli özel ve kamu kuruluşlarının özlük, personel ya da insan kaynakları birimlerinde, Özellikle şirketlerin orta ve üst kademelerinde ihtiyaç duyulan yöneticileri seçen, firmaların politika ve stratejilerini belirleyen profesyonel yönetim danışmanlık ve insan kaynakları şirketleridir.

Lütfen bu mesajı İŞ İHTİYACI olan yakınlarınıza iletiniz.

Tüm Dünya da olduğu gibi Ülkemizde de en PRESTİJ’ li ve en çok KAZANÇ Sağlayan Meslekler arasında yer alan İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIĞI  Kurs Programını Bitirdiğinizde Kamu Sektörü Veya Dünya’nın en Ünlü Firmalarında Çalışma imkanına sahip olacaksınız.

İnsan kaynakları uzmanlığı kavramı büyük firmalarda yeni yeni tanınmakta ve yerleşmektedir. Bu alanda yetişmiş eleman az olup, ihtiyaç ise giderek artmaktadır.

İnsan Kaynakları departmanında çalışanlar Aylık Minimum 3.500 TL ile 15.000 TL arası Maaş ve Pirim sistemi ile çalışmaktadır + Özel araç + Yemek +Tüm özel sosyal olanaklardan yararlanabilmektedir.

Bu Eğitim ve Kursu size Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’ne Bağlı kuruluşlar ile protokollü Eğitim Danışmanlık Hizmetleri sağlayan MYK EĞİTİM DANIŞMANLIK tarafından MEB  Uzaktan Eğitim modülü ile evinizden rahatça katılımınızla verilecektir.

DAHA DETAYLI BİLGİ ALABİLMENİZ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ UZMAN HOCALARIMIZ SİZLERE GERİ DÖNÜŞ SAĞLAYACAKTIR.


Bir cevap yazın