fbpx

Grafik Tasarım Öğretmenliği ve Eğitmenlik eğitimi

♦Grafik Tasarım ÖĞRETMENLİĞİ 

Devlet Üniversitesi ( SEM )  Sürekli Eğitim Merkezi  ve MEB’e bağlı kurumlar proje ortaklığı ile düzenlenen bu Proje Kapsamında zaman kaybınız olmadan Uzaktan Eğitim Modülü ileGrafik Tasarım VE EĞİTİMİ UZMANLIĞI olmak İster misiniz ?

Başta Devlet Ve özel sektör olmak üzere Profesyonel olarak Grafikerlik yapabilirsiniz. Aynı zamanda programda alacagınız Öğretmenlik Eğitimi ile Sektörde MEB ve Özel kurumlarda Öğretmenlik eğitmenlik yapabilirsiniz

Bu projede; gerekli eğitimleri almak ve başarı ile tamamlamak kaydı ile, siz de Grafik Tasarım Öğretmeni olabilirsiniz. , SADECE  MEB MÜFREDATLI, YÖK ONAYLI 3 ADET BELGE İÇİN VE NOTER ONAYLI APOSTİLLİ AKREDİTASYON BEDELİ  VE SINAV ÜCRETİ 1450 TL’DİR. İLK 50 KİŞİ

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ

Başvuru ve Bilgi Almak için formu eksiksiz doldurunuz. 

BU BİR MESLEK EDİNDİRME EĞİTİM PROJESİ OLUP, İŞ BAŞVURUSU DEĞİLDİR.

ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİM ALANI
Meslek Alanı : GRAFİK TASARIM VE EĞİTMENLİĞİ
Meslek – Branş : GRAFİKERLİK VE EĞİTİM ALANI
Branş Türü  Öğretmenlik ve Öğrenim
GİRİŞ KOŞULLARI
1. Okur yazar olmak. 2. Eğitimde Oyun Etkinlikleri kursunun amaçlarını yerine getirebilecek bedensel ve zihinsel özelliklere sahip olmak.
 BELGELENDİRME

Sertifika programlarında; meslek elemanlarının sahip olduğu yeterlikleri kazandırmaya yönelik eğitim ve öğretim verilir. Bu programlarda mesleğin yeterliliklerine sahip meslek elemanları yetiştirmek amaçlanmaktadır.

» Sertifika öğretim programı sürecinde bireylerin tamamladığı modüller, aldığı eğitimin tümü ve kazandıkları yeterlikler belgelendirilir.

» Öğretim programının sonunda mesleğin yeterliklerini kazanan bireylerin aldığı belgeler mevzuat doğrultusunda sertifikada değerlendirilir. Bireyler mesleğin düzeyine göre mesleğinde sertifika alabilir.

» Bireyler gelecekte meslek değiştirmek veya mesleğin ilişkili olduğu diğer mesleklere geçmek amacıyla eğitim almak isterse, kazandığı yeterlikler değerlendirilecektir.

» Fark modüllerini tamamlayanlar ikinci bir meslekte kendini yetiştirebilecektir.

» Öğretim programından ayrılan bireyin kazandığı yeterlikler belgelendirilerek istendiğinde diğer sertifika programlarında değerlendirilir.

» Mesleğin seviyesine ve yeterliklerine sahip olanlar sertifika almaya hak kazanır ve ilgili iş yerlerinde çalışabilirler.

 

YOUTUBE KANALIMIZ EĞİTİM VİDEOLARIMIZ KATILIMCI YORUMLARIMIZ;

https://www.youtube.com/ubeforgtr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir