fbpx

FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN HALEN FAAL TÜRKİYE UZANTILARI HARAÇ TOPLAMIŞ

FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNE SECDE ETMEYİP FOYALARINI ORTAYA ÇIKARAN ALİ İLSEVEN AİLESİ İLE TEHDİT EDİP HARAÇ ALDILAR SÜİKAST DÜZENLEDİLER.

FETÖ, Prof. İlseven’den 985 bin euro, 460 bin dolar, 230 bin TL Zorla Haraç almış. Ünlü Prof. Dr. Ali İlseven yaşadıklarını Muhabirimize anlattı. Gülen’in maskesini düşürdüğü için tehdit edildiğini ve kendisine 3 milyon dolar ceza kesildiğini söyleyen İlseven örgütün halen aktif uzantıları hakkında Avukatı Leman Türkmenoğlu aracılığı ile suç duyurusunda bulundu.

Her şey 2012 yılında iletişim ve klinik psikoloji uzmanı Prof. Dr. Ali İlseven‘in yurdun çeşitli üniversitelerinde verdiği konferanslarında henüz maskesi düşmemiş olan Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) gerçek yüzünü anlatmasıyla başlamış. O günlerden hemen sonra örgüte yakın olan ünlü bir AVM’nin sahibi H.D., oğlu ve kardeşi tarafından tehdit edildiğini iddia eden İlseven, FETÖ’yü destekleyen medyanın da hedefi haline gelmiş. Diplomasının sahte olduğu iddia edilmiş. İş yapamaz hale gelince de H.D.’ oğlu ve kardeşinden  şu teklifi almış: “Senin cezan 3 milyon dolardır. Parayı getir, kurtul…” İlseven, çaresizlik içinde borç harç topladığı 460 bin dolar, 985 bin Euro ve 230 bin lirayı H.D’nin Oğlu ve kardeşine eliyle götürüp teslim etmiş. Derken, 15 Temmuz darbe girişimiyle birlikte her şey değişivermiş. H.D., Amerika’ya kaçarken, bir süre yaşadığı kabus dolu yılların etkisinden kurtulmaya çalışan İlseven, şimdi adalet önünde hakkını aramak için harekete geçti.

‘HİPNOZLA BEYİN YIKADILAR’

Prof. Ali İlseven, avukatı Leman Türkmenoğlu aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na verdiği 21 Eylül 2018 tarihli şikayet dilekçesinde yaşadıklarını tek tek anlattı. İlseven, Muhabirimize şu açıklamayı yaptı: “Tek suçum, kuzu postuna bürünmüş bir kurt olan Fetullah Gülen’in ne kadar tehlikeli olduğunu anlatmaktı. Çevresini Yazılı ve Sözlü sübliminal hipnoz ile etkileyen ve beyin yıkayarak mankuta çeviren birisidir o. İletişim ve klinik psikoloji benim uzmanlık alanım olduğu için biliyorum. Bu adam tehlikeli bir şizofren yapıya sahiptir.”

 

‘KONFERANSTA ŞAHSIMA SÜİKAST AMACI İLE KAHVEME İLAÇ ATTILAR’

Prof. İlseven, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’le ilgili iddialarını şöyle sürdürdü: “Ayrıca, Pensilvanya’da kaldığı malikane Cizvit Papazları’nın misyoner okuludur. Bunlar medyada dile gelmedi. Papaz Andrew Brunson da bunlarla bağlantılı çalışıyor. Bu adamın vatan haini olduğu 15 Temmuz itibariyle kanıtlandı ama ben bundan önce haykırdım bu gerçeği. Başıma gelmeyen kalmadı. Mayıs 2014’te Gazi Üniversitesi’nde konuk Konuşmacı hoca olarak katıldığım Konferansta kahveme nabız bozucu ilaç koydular. Bu yüzden anjiyo oldum. Hedefleri beni öldürmekti. H.D. denilen şahıs Zaman Gazetesi yöneticilerindendir, FETÖ’nün en yakınıdır, kasasıdır. Şimdi bana yaşatılanların hesabını sormaya karar verdim. Şahitlerim var, belgelerim var.”